Seznam dětí

Seznam dětí pro školní rok 2017/2018

Nová budova MŠ

Č. Žlutá třída (přízemí)

pí. uč. Jaroslava Šašková

pí. uč. Jitka Břendová

Bílá třída (1. patro)

pí. uč. Lenka Bláhová

pí. uč. Jaroslava Bolečková

ped. as. Jana Vracovská

Červená třída (1. patro)

pí. uč. Lenka Hirschnerová

ped. as.

1. BAKAJ Jonáš BLASIUSOVÁ Victoria BOKROVÁ Aneta
2. BENEŠOVÁ Antonie BUI HOAG NAM (Kevin) CIBLOVÁ Liliana
3. BRUNOVSKÝ Adam CIKÁNOVÁ Anna ČERNÝ Josef
4. BURDA Pavel ČERNÁ Eliška KOUBOVÁ Anita
5. ČERNÝ Matyáš DOLÁK Jáchym PACALAJ Patrik
6. DOSTÁLOVÁ Viktorie ENGLMAIER Jindřich PETRÁČEK Samuel
7. HASÁKOVÁ Michaela FIALA František SLOUPOVÁ Laura
8. HAVEL Martin FIALA Max SOUČEK Antonín
9. HRKAL Jaroslav HERMAN Štěpán VLADAŘOVÁ Julie
10. HUSÁK Antonín HOLEČEK Jindřich  
11. JURČOVÁ Adéla HONKOVÁ Taťána  
12. LEOPOLD Filip HORNÍK Pavel  
13. LUDVÍKOVÁ Linda KOČÍ Kryštof  
14. NĚMCOVÁ Viktorie MANČEVA Sofia  
15. PAUL Lucas MATOŠEVIĆ Marko  
16. PECHAN Dominik POKOROVÁ Adéla  
17. RAUNER Lukáš SEDLÁKOVÁ Ella Gabriela  
18. SCHEJBAL Ondřej SCHMIEDOVÁ Ema  
19. SLÁVIK Marek STELLER Jan  
20. SLIVKA Martin Tobias STŘELCOVÁ Kristýna  
21. SMÍŠKOVÁ Sofie TALIÁN David  
22. STUPKOVÁ Linda ZEMAN Vojtěch  
23. SÝKOROVÁ Viktorie    
24. ŠIMKOVÁ Simona    
25. ŠINDELÁŘOVÁ Klára    
26. ŠIŠKA Tomáš    
27. ŠLECHTA Ondřej    
28. ŽIBŘIDOVÁ Eliška    

 

Hlavní budova MŠ

Č. Zelená třída (přízemí)

pí. uč. Václava Stauberová

pí. uč. Renata Hoferková

Růžová třída (1. patro vpravo)

pí. uč. Iva Trávníčková

pí. uč. Veronika Pömlová

Fialová třída (1. patro vlevo)

pí. uč. Andrea Kašparová

pí. uč. Jana Jakubcová

 

1. BARNÁŠ Ondřej ÁRPA Kristián BROUZDOVÁ Aneta
2. BERÁNEK Václav BERKA Vladislav BŘEZINA Jakub
3. BRAUNOVÁ Julie BUREŠ Daniel ČERNÝ Hynek
4. HEŘMAN Vojtěch ČECH Petr FIALA Anna
5. HORNÍČKOVÁ Michaela ČIHOVÁ Adéla GÁLIK Adam
6. CHUDÁČEK Vít HÁJKOVÁ Tereza HOLEČEK František
7. JIRÁSKOVÁ Monika HUBKA Kristián HUBKOVÁ Leontýna
8. KAJER Jakub KABÁT Alexej KOROLOVÁ Andrea
9. KALČÍKOVÁ Vanesa KALOUNEROVÁ Natálie KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
10. KOVÁŘÍK Kryštof KOLÁČKOVÁ Klára KUČERKA Daniel
11. KOZA Matouš KOMARNANSKÁ Natálie PHAM TRUONG THIN (Bím)
12. KROC Vojtěch KRAUS Jakub PLZÁK Tobiáš
13. KUNA David PANČOCHA Michal ROSKOVCOVÁ Adéla
14. LOHR Mikuláš PECHAN Tomáš SLAVÍČEK Štěpán
15. LUKÁČIKOVÁ Sára PETROVÁ Karolína STUPKOVÁ Nikola
16. MLÁDKOVÁ Alice POHLOT Pavel ŠILHÁNEK Pavel
17. NGUYEN Khac Simon RYŠAVÝ Matyáš ŠOTT Michal
18. SAMUL Oliver SLIVKA Max TUPÝ Antonín
19. SCHEJBALOVÁ Taťána SOCHOROVÁ Eliška ULČOVÁ Valerie
20. SKOPEČEK Tobiáš STEHLÍK Tomáš VEINFURT Matyáš
21. STEHLÍK Daniel ŠÍMOVÁ Nikol VÍT Václav
22. SVOBODA Jakub ŠIŠKOVÁ Tereza VODIČKA Jan
23. ŠROM Benjamin ŠOTT David VOJÁČKOVÁ Magdalena
24. ŠTEFL Matěj VĚŘÍŠ Adam ŽĎÁNSKÁ Liliana
25. TICHÝ Václav VILDOVÁ Sofie  
26. TIŠEROVÁ Ella VRÍČANOVÁ Eliška  
27. TRACHTOVÁ Barbora ŽIBŘIDOVÁ Eva  
28. ŽENÍŠKOVÁ Adéla    

 

Budova ŠJ

Č. Modrá třída (1. patro)

pí. uč. Alena Stanislavová

pí. uč. Ivana Pömlová

ped. as. Nikola Tvarohová

Oranžová třída (1. patro)

pí. uč. Jaroslava Suchá

pí. uč. Pavla Steinbrückerová

1. DUBSKÝ Jiří BARTOVIČ Matěj
2. DUSALA Matyáš BENEŠ Václav
3. HAMOUZOVÁ Eliška BUI PHUONG ANH (Tina)
4. HRUŠOVSKÝ Štěpán BOLANOVÁ Lily
5. JIRÁSEK Martin CIKÁN Jan
6. KONÁŠ Daniel ČERNÝ Adam
7. KOZÁK Aleš DOLÁKOVÁ Johana
8. KRAUSOVÁ Veronika DVOŘÁKOVÁ Kristýna
9. KRČ Vojtěch ENGLMAIEROVÁ Julie
10. KUČERA Adam HORNÍKOVÁ Magdalena
11. KUČERA Jiří JÁROVÁ Daniela
12. LAVIČKOVÁ Andrea KREJCAROVÁ Kristýna
13. LEBBING Josef LENKOVÁ Anežka
14. MACHT Tomáš MAREŠ David
15. NOVÁK David NOVÁK Vítězslav
16. PROCHÁZKOVÁ Eliška NOVÁKOVÁ Kristýna
17. SLÁMA Luděk POHL Matěj
18. STOKLÁSKOVÁ Stela POLANKOVÁ Anežka
19. STŘELCOVÁ Kateřina POTUŽÁK Matyáš
20. ŠLIKOVÁ Nelly PURKARTOVÁ Anděla
21. UNGROVÁ Kristýna SKLENÁŘ Vítek
22. VANČURA Alexandr SLÁMOVÁ Vanesa
23.   SUCHÁ Michaela
24.   ŠILHÁNKOVÁ Simona
25.   ŠUMA Matěj
26.   TROLLER Tomáš
27.   VOJKOVSKÝ Jakub
28.   ZELENKA Václav