Přihlášení / registrace

Nemáte účet? Registrujte se.

Dobrý den.

Zde je popsáno, jak postupovat po registraci do systému ZŠ - jakým způsobem přihlásit účastníka na akci.

Po úspěšné registraci je nutné si nejdříve vytvořit účastníky. Registrovaná osoba (rodič, zákonný zástupce...) může mít v rámci jedné registrace jednoho i více vytvořených účastníků (včetně sebe, pokud je akce vypsána nejen pro žáky ZŠ) Klikněte v "Moje menu" (vlevo) na odkaz "Moji účastníci" a postupujte dle textu na stránce. Používejte prosím diakritiku (háčky, čárky). Rodné číslo a adresa poslouží za 1) ke správné identifikaci žáka ZŠ, za 2) při sjednávání případného pojištění, 3) k vytvoření seznamu účastníků požadovaného cestovní kanceláří. Vámi poskytnuté údaje nebudou nijak zneužity!

Jen již vámi vytvořené účastníky je možné přihlásit na některou z vypsaných akcí. Pro přihlášení účastníka na určitou akci klikněte v "Moje menu" (vlevo) na odkaz "Přihlásit na akci", vyberte požadovanou akci a účastníka. Systém Vám vypíše celkovou cenu akce. Klikněte na "Přihlásit" - tím je účastník na akci předběžně přihlášen. Systém Vám automaticky odešle informace o platbě na mailovou adresu, kterou jste použili pro Vaši registraci do systému ZŠ. Závazně je účastník na akci přihlášen po zaplacení zálohy v požadované hodnotě a se správným variabilním symbolem na školní účet. Všechny tyto informace obsahuje příchozí mail.

Aby systém správně zaznamenal platby, je nutné při přihlašování více účastníků, posílat peníze za každého účastníka zvlášť a použít správný variabilní symbol!

Pokud si budete chtít uplatnit příspěvek u zaměstnavatele a budete potřebovat fakturu, nahlaste (377 826 213 - D. Lukešová) nám tuto skutečnost dříve, než zaplatíte zálohu na pobyt dítěte.

Číslo účtu: 2200466760 / 2010

NEZAPOMEŇTE: Vaše uživatelské jméno je e-mail uvedený při registraci!