Škola nanečisto

Pro všechny předškoláky, kteří byli přijati do 1. třídy školního roku 2022/2023, se v pondělí 30. 5. 2022 koná setkání s budoucí paní učitelkou a třídním kolektivem pod názvem ŠKOLA NANEČISTO.
Budoucí prvňáčci se sejdou ve 14.00 hodin ve třídě ZŠ. Děti, které navštěvují MŠ Vejprnice, si paní učitelky vyzvednou přímo ve třídách školky. Ostatní předškoláčky přivedou rodiče ve 13:50 k hlavnímu vchodu základní školy.

Po skončení ŠKOLY NANEČISTO si rodiče vyzvednou své děti v 14.50 hodin u hlavního vchodu. Děti, které pokračují v odpolední docházce ve školce, odvedou paní učitelky zpět do své školkové třídy.

V 16.00 hodin bude následovat schůzka pro rodiče. Sraz rodičů je v 16.00 hodin před hlavním vchodem do budovy školy.

Těšíme se setkání s budoucími školáky a jejich rodiči.

Škola nanečisto