CO DĚTI DO MŠ POTŘEBUJÍ?

• bačkory
      • kartáček na zuby
      • pyžamo (děti s celodenním pobytem)
      • krabičku na voskovky
      • náhradní oblečení do skřínky (děti 3-4 leté – více kusů včetně spodního prádla a ponožek)
      • papírové kapesníky (balíček 10 ks  – celé balení)

Další pomůcky budou v průběhu školního roku zveřejňovány na nástěnkách jednotlivých tříd podle potřeb p. učitelek…

Všechny věci (včetně kartáčků na zuby) potřebují mít děti podepsané nebo jinak označené.

Kelímek, zubní pasta a ručníky jsou k dispozici v MŠ. Vlastní povlečení si nosí na vyprání 1x za 3 týdny, pyžamo každý pátek.

Nově nastupující děti v průběhu školního roku si musí během září vyzvednout složenku na školné v kanceláři školní jídelny u p. Kacerlové v budově ŠJ.

Výše měsíčního příspěvku za školné:
Děti 3 – 4 leté: 510,- Kč

Bezprostředně před nástupem do MŠ je potřeba přihlásit dítě ke stravování v kanceláři školní jídelny u p. Kacerlové v budově ŠJ.

Stravné se hradí v kanceláři školní jídelny vždy do 10. dne v měsíci, školné se hradí do 15. dne následujícího měsíce (předpis školného a stravného děti obdrží vždy ke konci měsíce – u paní učitelky na třídě nebo v šatní skříňce).