Naše škola začala používat nový školský informační systém, který Vám prostřednictvím internetu nabízí možnost sledovat jejich studijní výsledky.

Škola OnLine

K čemu slouží aplikace Škola OnLine?

Škola OnLine je školský informační systém a je určena žákům základních, středních a vyšších odborných škol a jejich zákonným zástupcům. Umožňuje zdarma jednoduchý, bezpečný a rychlý přístup k informacím o docházce, prospěchu a dalších aktivitách ve škole.

Hlavní funkce aplikace Škola OnLine:

• průběžná kontrola dílčích známek a celkového hodnocení dítěte včetně chování
  • dozor nad docházkou a absencí dítěte ve výuce
  • přehled probraného učiva a mnoho dalšího

Jak začít používat žákovskou?

Uživatelská příručka

Pod tímto odkazem (https://aplikace.skolaonline.cz/dokumentace/KS/verejnost/)  naleznete uživatelskou příručku, která Vám usnadní práci s aplikací Škola OnLine a představí všechny její výhody a využití.

Pokud se Vám nedaří přihlásit do systému nebo máte jakýkoliv problém s aplikací Žákovská, kontaktujte prosím administrátora aplikace na škole. Administrátor aplikace: Mgr. Tomáš Karel (zástupce ředitelky) Kontakt: tel. číslo: 377821204, e-mail: t.karel(zavináč)zsvejprnice.cz