Organizace zahájení školního roku 2018/2019

Srdečně zveme děti, žáky, jejich rodiče a příznivce školy na slavnostní zahájení školního roku a pasování prvňáčků, které se uskuteční v sobotu 1. 9. 2018 od 14.00 hodin před budovou ZŠ a MŠ Vejprnice.

Vstup do areálu školy probudoucí prvňáčky, zákonné zástupce a jejich blízké bude bočním vchodem od obchodu YPSILON. Ostatní žáci a hosté budou vstupovat do areálu ZŠ vchodem u jídelny.

V pondělí 3. 9. 2018 proběhne zahájení školního roku od 8.00 hodin v jednotlivých třídách, kde žáci obdrží učebnice, pracovní sešity a informace od svých třídních učitelů.

Třídnické práce budou v tento den ukončeny ve všech ročnících v 8.45 hodin.

Tento den, 3. 9. 2018, se bude také konat zápis do školní družiny (více info o zápisu do ŠD najdete na webových stránkách školy od 27. 8. 2018) a rodiče mohou přihlásit své děti ke stravování ve školní jídelně.

Od úterý 4. 9. 2018 bude probíhat vyučování podle rozvrhu hodin jednotlivých ročníků a také zahájí svůj provoz školní družina i školní jídelna.