ZŠ a MŠ Vejprnice

Halloween

Druhý měsíc školního roku mají naši žáci úspěšně za sebou. Kromě běžných povinností, jež patří ke školní docházce, jsme se v říjnu zúčastnili hned několika akcí. Mezi nejoblíbenější patří Halloween ve škole.

Chlapci a děvčata zažili neobvyklý školní den. Ve středu 31.10. se sešli ráno v halloweenských maskách. Ve školních lavicích tak vedle sebe usedli duchové, čarodějnice, víly, čarodějové a další jiná strašidla.

Celé dopoledne se děti z MŠ a žáci ze ZŠ věnovali halloweenským hrám, aktivitám a netradiční výuce v duchu halloweenu. V halloweenských maskách plnily děti stanovené úkoly. Spoluprácí ve skupinách zjistily informace o tomto svátku. Celou atmosféru dokreslovaly vyzdobené učebny se svítícími dýněmi a tematickými obrázky. Abychom uspokojili naše mlsné jazýčky, pochutnali jsme si strašidelném cukroví.

Bylo zřejmé, že halloweenský svátek neprožívají jen děti, ale i učitelé.

Top
Skip to content