ZŠ a MŠ Vejprnice

Vánoční besídka a nadílka na červené třídě

Jako každý rok vánoční svátky patří dětem. Ale nebylo by to celé, kdyby děti neudělaly pro rodiče dáreček s přáníčkem. Ve spolupráci se ZŠ si děti za pomoci žáků 4. třídy a jejich ochotné paní učitelky a asistentky vyrobily krásný svícen, andílka se svojí fotkou a přáníčko jako dárek pro rodiče.

Dále k vánocům patří vánoční cukroví. Děti z červené třídy upekly a nazdobily vánoční cukroví na besídku ve cvičné kuchyňce v ZŠ. Je to práce jiná, která děti baví, jak je vidět na fotkách.

Ve spolupráci s paní učitelkou a asistentkou děti nacvičily besídku, kterou předvedly pro rodiče a všechny účastníky, kteří se přišli na besídku podívat. Vánoční cukroví všem velice chutnalo a děti získaly velkou pochvalu, z které měly radost. Šikovnější za pomoci dětí měli možnost vytvořit krabičku na cukrovíčko. Všem se práce s dětmi líbila, dařila a děti odcházely s krásnou krabičkou.

Nejvíce očekávaný den byl den s nadílkou. Kdy děti dostaly pod stromeček dárečky.

Za velkého nadšení a napětí si děti dárečky rozbalily. Některé si odnesly domů, jiné si nechaly ve třídě.

Top
Skip to content