Uzavření základní školy

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

vláda ČR dnes 10. 3. 2020 dopoledne rozhodla o přerušení výuky na všech základních, středních a vysokých školách od středy 11. března 2020. Od zítřejšího dne až do odvolání je základní škola a školní družina pro žáky uzavřena. Mateřská škola Vejprnice a školní jídelna zatím bez omezení. Obědy po dobu uzavření školy jsou automaticky pro žáky základní školy odhlášeny. 

Mimořádné opatření

Prosíme, sledujte vývoj situace v médiích a na webu školy. Aktuální informace budeme rovněž rozesílat e-mailem.

Výuka bude částečně probíhat přes e-mailovou komunikaci s vyučujícími, prosíme o dohled nad školní prací dětí, aby žáci veškerou probranou látku nezapomněli.

Rodiče dětí si mohou vyzvednout tiskopis „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy)“  od  středy 11. 3. 2020 v době od 8.00 do 12.00 hodin – kancelář vedení ZŠ.

V případě zájmu škola vydá potvrzenou žádost o ošetřovné u dětí do 10 let – nyní pouze elektronicky.

Z důvodu ověření identity žadatele (GDPR) je nutné žádost odeslat prostřednictvím e-mailu. V žádosti prosím uveďte jméno a příjmení dítěte a jeho rodné číslo. 

Žádost směřujte na e-mailovou adresu: ZAHALKOVA.R@SEZNAM.CZ. 

Potvrzení Vám odešleme v příloze  vždy ve středu a v pátek.

Děkuji, že zodpovědně chráníte zdraví své i svých dětí.

Mgr. Ludmila Jílková
ředitelka školy

Top
Skip to content