ZŠ a MŠ Vejprnice

Výzva: „Moje domácí učení“

Jste skvělí! Posíláte krásné fotky!

Alespoň pár z nich musím dát pro
potěšení i inspiraci ostatním! Podívejte
se, jak se s úkoly poprali Vaši spolužáci.
Abych se u Vašich fotografií nedojímala
jen já, vyhlašuji výzvu„Moje domácí učení“. Udělejte fotografii a pošlete ji – v případě souhlasu Vašich rodičů na mail t.karel@zsvejprnice.cz.

Na našich webových stránkách školy v sekci Domácí učení otevřeme složku s názvem Fotogalerie. Prosím posílejte fotografie z domácího učení (tím nejsou myšleny pouze domácí úkoly, ale vše nové, co se doma naučíte a jak trávíte volný čas) a my je budeme postupně vkládat do naši fotogalerie. Víme, že zodpovědně plníte úkoly při distanční výuce a rádi bychom, abyste se vzájemně inspirovali a podpořili, alespoň takto na dálku.

Mgr. Ludmila Jílková

Top
Skip to content