Základní škola

ROUŠKY VE ŠKOLE

NOVINKY:
Kvůli zhoršující se epidemiologické situaci budou roušky povinné od 10. 9. 2020 uvnitř budov v celé České republice. Oznámil dnes (9. 9. 2020) ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Milí žáci, vážení rodiče,
od ČTVRTKA 10. 9. budou učitelé, zaměstnanci i děti u nás ve škole nosit roušky.
Roušky budou povinné na chodbách, při vstupu do budovy, návštěvě toalety, stěhování ze třídy do jiné třídy. O dalších podrobnostech nošení roušek v budově školy budete včas informováni. Čekáme na vyjádření a doporučení MZ.

Doporučení hygieniků z období mimořádného opatření je mít alespoň dvě roušky, abyste si mohli po 4 hodinách vzít čistou. Je důležité mít na roušky igelitový sáček a odkládat je do něj. Doporučení pro zejména menší děti je označit si roušku svým jménem, monogramem nebo jiným symbolem. Nebylo by dobré si roušky zaměnit se sousedem.

Z důvodu ochrany zdraví nás všech prosíme o dodržování nošení roušek ve společných prostorech školy. Děkujeme za pochopení. 

Přejeme nám všem pevné zdraví a velkou zásobu roušek.

Vedení ZŠ a MŠ Vejprnice

Top
Skip to content