ZŠ a MŠ Vejprnice

Informace o jarních prázdninách

V týdnu od 8. do 12. 3. 2021 proběhnou v ZŠ a MŠ Vejprnice jarní prázdniny. Škola bude uzavřena. V provozu nebude ani školní jídelna. Přejeme dětem krásné chvíle volna. 🙂

Milí žáci,

od pondělí 8. 3. 2021 začínají očekávané jarní prázdniny, na které se jistě všichni těšíte. I když stále nemůžete trávit svůj volný čas s kamarády a tak jak byste si přáli, musíme být všichni trpěliví.

Užijte si zasloužené prázdniny, počítače zamkněte do skříně a odpočiňte si od náročného učení, kdy nejste se svými učiteli a spolužáky ve škole. Přejeme vám všem hodně zdraví, spoustu zážitků, ať už se sněhem nebo jen s jarním sluníčkem. Načerpejte hodně sil! 

Těšíme se na vás opět po prázdninách, bohužel zatím jen on-line. Snad se už brzy uvidíme osobně všichni spolu v naší škole.

Ludmila Jílková, ředitelka školy
a kolektiv pedagogů

Top
Skip to content