Testování žáků 5. a 9. ročníků z důvodu účasti na přijímacích zkouškách

Naše škola bude zajišťovat testování a vystavení potvrzení našim žákům, kteří se účastní přijímacích zkoušek.

Při testování prosíme žáky, aby dodržovali všechna platná hygienická opatření (rozestupy, dezinfekce rukou a respirátory).  Po absolvování testu, dostanou žáci potvrzení, kterým se budou prokazovat u přijímacích zkoušek. 

5. třídy – žáci, kteří se hlásí na osmiletá gymnázia, se budou testovat při řádném testování dle harmonogramu rotační výuky ráno před zahájením výuky ve svých třídách: 

  • pondělí 3. 5. 2021 – 5. A, 5. B a 5. C 

Žáci druhého stupně (9. ročníky) se budou testovat v tělocvičně (boční vchod přes školní zahradu). Žáci 9. tříd, kteří budou vykonávat přijímací zkoušky, se dostaví k otestování ve čtvrtek  29. 4. 2021:

  • 14.00 – 14.30 hodin – 9. A 
  • 14.30 – 15.00 hodin – 9. B

Pokud vám termíny nevyhovují, prosím využijte certifikovná odběrná místa.

Vedení ZŠ a MŠ Vejprnice

Top
Skip to content