Základní škola

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Ředitelka Základní školy a mateřské školy Vejprnice, Jakuba Husníka 527 vyhlásila na 15. – 16. 6. 2021 volby do školské rady. Volby se měly původně konat již na podzim, kvůli uzavření škol však byly odloženy a nyní proběhnou on-line formou. 

Zveřejnění kandidátní listiny

Vážení rodiče,
k dnešnímu dni je zveřejněna kandidátní listina voleb do Školské rady Základní školy a mateřské školy Vejprnice, Jakuba Husníka 527. O práci ve školské radě je mezi rodiči bohužel minimální zájem. Celkem byly navrženy a kandidaturu přijaly pouze dvě kandidátky. 

Navrhovaní kandidáti za zákonné zástupce (pořadí dle abecedy): 

1. Mgr. Radka Bolanová, 47 let, Vejprnice

2. Petra Tišerová, 43 let, Vejprnice

Volby do školské rady za zákonné zástupce žáků na volební období 2021 – 2024 se uskuteční 15. a 16. 6. 2021 v on-line podobě. Údaje k hlasování on-line zašleme zákonným zástupcům prostřednictvím informačního systému Škola OnLine tento týden. Zákonným zástupcům, kteří nemají on-line připojení, bude umožněno prezenčně odvolit v kanceláři školy taktéž ve dnech 15. 6. a 16. 6., a to vždy v době od 10.00 do 16.00 hodin.

Zákonné zástupce ve školské radě zastupuje jedna osoba, prosím zaškrtněte (označte) jednoho kandidáta.

Dne 17. 6. 2021 bude zveřejněn výsledek hlasování.

Mnohokrát děkujeme za vyplnění a těšíme se na další spolupráci.

ZŠ a MŠ Vejprnice

Top
Skip to content