Školní výlet „VODA“

Dne 13. 6. 2022 jsme my, žáci deváté třídy, odjeli na vodu. Sjížděli jsme řeku Berounku. Rychle jsme si osvojili plavbu na kánoích a brzy jsme pluli jako „profíci.“ Trasu dlouhou 13 km jsme všichni ve zdraví přežili, i když se někteří ve vodě přece jen smočili.

V táboře jsme si našli další zábavu – často jsme hrávali míčové hry, které jsme si užívali společně i s přáteli ze Slovenska.

Ocenili jsme dobré jídlo v místní jídelně. Poslední večer v kempu nás potěšil táborák a opékání buřtů na ohni.

Celý pobyt na vodě byl naplněn nevšedními zážitky a nikomu z nás se nechtělo zpět do školy. Ale vše jednou končí.  Po třech dnech jsme se vrátili šťastně a plni dojmů a krásných prožitků zpět do Vejprnic.