Základní škola

Adaptační kurz – tentokrát na vodě

Voda a lodičky… To bylo tématem letošního adaptačního kurzu, jehož cílem bylo upevnit třídní kolektiv a poznat nové učitele. Tento rok absolvovaly takto zaměřený pobyt obě šesté třídy a třída 4. A.

V polovině září jsme vyrazili do kempu U Mloka, který leží na řece Berounce, s cílem poznat nejen děti a nové učitele, ale i plavbu na lodích.

První den nám celé odpoledne svítilo sluníčko, a tak jsme měli několik hodin na vyzkoušení jízdy na lodičkách, vše samozřejmě pod vedením zkušených instruktorů. Děti byly nadšené! Další dny jsme na počasí už sice takové štěstí neměli, ale to nám nebránilo v tom, abychom si pobyt užili do poslední minuty – hráli jsme míčové a logické hry, scrabble, luštili morseovku i pekli buřty na ohni.

Všichni jsme si pobyt moc užili a už se těšíme na další dobrodružství!

Top
Skip to content