Základní škola

LOP Chorvatsko 2023

V termínu 9. – 18. 6. 2023 se vydalo 20 žáků naší základní školy na letní ozdravný pobyt do Chorvatska. V městečku Promajna a na jeho městské pláži jsme zažili mnoho legrace a zábavy. Užívali jsme si každodenní koupání v moři, jízdu na paddleboardech a šnorchlování. Nemohli jsme vynechat ani chorvatskou zmrzlinu, kterou si někteří dopřávali i několikrát denně. V blízké restauraci jsme si pochutnávali na tradičních chorvatských jídlech. 

Nechyběly ani dva výlety lodí. Při prvním jsme navštívili městečko Jelsa a pak jsme zamířili na Zlatni rat, jednu z nejnavštěvovanějších pláží Chorvatska. Při druhém výletu jsme prošli večerní procházkou město Makarska. 

Dvakrát jsme se procházkou při moři byli podívat do tří kilometrů vzdáleného města Baška Voda, abychom domů přivezli nějaké suvenýry. 

Byla to jedním slovem PARÁDA. Domů jsme se vrátili vykoupaní, opálení a se spoustou zážitků. 

Tak kam pojedeme příště? 🙂

Videa

Top
Skip to content