Základní škola

Logická olympiáda – registrace

I v letošním roce se koná Logická olympiáda. Soutěž již tradičně pořádá Mensa Česko. 

Připomínáme všem, kteří se chtějí soutěže zúčastnit, že se KAŽDÝ soutěžící musí i letos opět zaregistrovat na www.logickaolympiada.cz.

Registrace z minulých let nejsou platné! Registrace soutěžících probíhá do 30. září 2023. Děti mladší 15 let potřebují souhlas rodiče s použitím osobních údajů dítěte pro účely soutěže. Do registračního formuláře je nutno zadat jméno, příjmení a e-mail rodiče. Na emailovou adresu rodičů pak bude zaslána prosba o souhlas rodičů s použitím osobních dat dětí, který udělí kliknutím na linku v e-mailu. Bez tohoto souhlasu se dítě nemůže zúčastnit soutěže. 

Soutěžit mohou žáci základní školy i děti ze školy mateřské.

Další informace o Logické olympiádě 2023 a důležité termíny jsou uvedeny na webu soutěže.

Všem držíme palce. 

Top
Skip to content