Základní škola

Nová digitální nástěnka ve škole

Před začátkem nového školního roku jsme  do školy pořídili  dotykovou nástěnku ÁMOS. Okamžitě se stala vyhledávaným místem u žáků i pedagogů, kteří oceňují náhradu tištěných informací, jednoduché ovládání a velmi zajímavý a promyšlený obsah preventivních videí.

Díky tomuto dotykovému panelu mají naši žáci a zaměstnanci aktuální rozvrhy, suplování, plán akcí nebo  jídelníček k dispozici na pár kliknutí. Informace jsou snadno a rychle dostupné pomocí technologie, která je baví. Tento nový digitální panel představuje zajímavým a zábavným způsobem obsah interaktivní formou. Kvízy, webové stránky, soutěže, tipy na vzdělávání a seberozvoj – to vše a mnohem víc dostupné na jednom místě. Moderní interaktivní prvek se stal nedílnou součástí naší moderní školy.

Obrázek Ámos vision
Obrázek Ámos vision
Top
Skip to content