Základní škola

BeeBot ve výuce

V září a říjnu jsme pro zpestření výuky a posílení digitálních kompetencí žáků zapůjčili od MAS Radbuzy robotické včely Bee-boty. Se zapůjčenými pomůckami se seznámili především žáci od 1. do 7. ročníku. Všichni byli tímto zpestřením výuky nadšeni.

MAS Radbuza Stod je instituce, která se zaměřuje na podporu digitální gramotnosti a inovativních vzdělávacích metod pro děti. Jednou z nabízených služeb je půjčovna digitálních pomůcek.

Bee-Bot je programovatelný robot s jednoduchým ovládáním, který je skvělým pomocníkem při výuce základů programování pro děti od 3 let. Bee-Bot je ideální didaktická hračka pro rozvoj logického myšlení, prostorové představivosti, plánování a základních matematických dovedností.  S žáky jsme trénovali prostorovou představivost, procvičovali matematiku, český jazyk, přírodovědu…

Top
Skip to content