Základní škola

Okresní kolo ve florbale – starší žákyně


V úterý 14. 11. 2023 se naše žákyně 8. a 9. ročníků zúčastnily okresního kola ve florbale v Horní Bříze. Soupeřkami jim byly žákyně dalších základních škol z Kralovic, Dolní Bělé, Horní Břízy, Třemošné a Žihle. Dívky podaly skvělý výkon. Výborným střelcem se ukázala být Simona Kadavá z 9. B, která nastřílela celkem 7 branek v průběhu turnaje. Nejlepšího ocenění dosáhla Veronika Čadinová z 9. A, která obdržela cenu za nejlepší brankářku. Ačkoliv jsme mnoho branek nastříleli, náš výkon nestačil na spoustu inkasovaných branek. Celkově jsme se umístili až na 5. místě a turnaj ovládla ZŠ Žihle.

Nominovány byly: 8. A: J. Liederbauchová, B. Trhlíková, 9. A: V. Čadinová, K. Honsová, D. Klimešová, L. Vaňková, 9.B: P. Bohuslavová, N. Koppová, S. Kadavá.

Top
Skip to content