ZŠ a MŠ Vejprnice

Mateřská škola v lednu

 Z vánočních prázdnin se dětičky vrátily do školky plné dojmů a zážitků ze Štědrého večera.  

5.leden jsme společně oslavili projektovým dnem Tři králové.  Dětičky si na třídách vyrobily koruny, povyprávěly si příběh o cestě králů do Betléma a společně si zazpívaly. 

22. 1. nás navštívilo divadlo Fiona Múza s pohádkou Zimní radovánky, které bylo odměněno velkým potleskem. 

Studentky lékařské fakulty si pro děti připravily povídání a ukázky, jak správně pečovat o dětské zoubky. Děti si mohly osahat měkké a tvrdé štětinky kartáčků, vyzkoušet si na modelech zubů mezizubní kartáčky a také se díky přiřazování obrázků k zoubkům dozvěděly, které potraviny jsou zdravé a které zoubkům škodí. Akce se zúčastnila oranžová, zelená, fialová a modrá třída. 

Top
Skip to content