Základní škola

Regionální kolo ve volejbale, starší žákyně – 2. místo

Dne 21. 5. 2024 se uskutečnilo regionální kolo ve volejbale v tělocvičně Gymnázia Rokycany. Dívky se statečně probojovaly skupinou. Bylo třeba porazit minimálně 2 soupeře. Žákyně naší školy s přehledem porazily ZŠ Holýšov a Gymnázium Rokycany. Jedinou porážku utrpěly pouze s 15.ZŠ Plzeň. V semifinále na nás čekaly soupeřky z Domažlic, se kterými jsme byly nuceny hrát prodloužený zápas na 3 sety a vítězně! Ve finále jsme narazily opět na 15. ZŠ Plzeň, kterým jsme chtěly porážku oplatit. Soupeř prokázal své kvality a nám docházely síly. Celkově naše škola tedy získala úžasné 2. místo v regionu.

Obrovská gratulace!

Reprezentovaly: 7. A: Lenka Berková, Sofie Benáková, 7. B: Anna Sýkorová, 8. C: Eliška Škodová, 9. A: Daniela Klimešová, Laura Vaňková, 9. B: Adina Kazecká, Tereza Nygrýnová.

Top
Skip to content