Základní škola

Eurosoftware Cup 2024, 3. místo

Ve čtvrtek 6. června 2024 se ve Sportovní hale města Plzně konal turnaj Eurosoftware Cup 2024 ve florbale. Naši školu reprezentovali žáci 4. a 5. tříd. Hrálo se počtem 3+1 hráčů v poli na menším florbalovém hřišti. Naše družstvo skvěle vstoupilo do turnaje. Všechna 3 utkání ve skupině jsme zvládli bez ztráty bodu. Tím jsme se dostali do čtvrtfinále, které jsme s přehledem vyhráli. Naopak do semifinálového utkání jsme vstoupili hůře. Prohrávali jsme 1:3. Ke konci zápasu jsme stav dorovnali. V této chvíli nás skvěle podržel brankář Tomáš Šiška. V rychlém utkání jsme nakonec v poslední minutě inkasovali a tímto se naše družstvo ocitlo před branami boje o 3. místo. V tomto utkání jsme měli jasnou převahu a zaslouženě jsme si na krk mohli nasadit bronzové medaile. 

Děkujeme všem za reprezentaci školy.

Soupiska: Černý Adam, Pohl Matěj, Šiška Tomáš, Mareš David, Schejbalová Táňa, Svoboda Jakub, Troller Tomáš, Chudáček Vít, Petružálek Mikuláš, Dolák Jáchym, Berka Vladislav.

Top
Skip to content