Modernizace sociálního zařízení v základní škole ve Vejprnicích

Předmětem  projektu, který bude realizován v budově základní školy ve Vejprnicích – pavilonu C, je modernizace sociálního zařízení v 1. nadzemním podlaží (v přízemí budovy). Bude se jednat o WC s umývárnou pro hochy a pro dívky. Provedené stavební úpravy budou sloužit žákům základní školy. Stavební úpravy poslouží pro jejich komfort při vyučování a zajistí dostatečné hygienické podmínky. Realizací projektu nedojde k navýšení kapacity základní školy. Potřeba realizace projektu je motivována snahou nabídnout vzdělání žákům v moderních a odpovídajících prostorách, která bude odpovídat dnešním požadavkům a přispějí ke ochraně zdraví obyvatel a zlepšení hygienických standardů. Realizací projektu dojde k modernizaci sociálního zázemí, které v současné době je na hranici dožití a četná poruchovost zhoršuje provozní podmínky ve škole.