Turnaj „O pohár starostky MO Plzeň 1“

30. září 2024 se uskutečnil 1.ročník florbalového turnaje „O pohár starostky MO Plzeň 1“ na 4. ZŠ Plzeň. Turnaj byl určený 3. a 4. třídám, tudíž i naše škola vybírala napříč těmito ročníky. Do turnaje se přihlásily školy, které zkušenost s florbalem již mají: 2 x 4. ZŠ Plzeň, 7. ZŠ Plzeň, 31. ZŠ Plzeň a ZŠ a MŠ Vejprnice. Turnaj byl velice vyrovnaný. Našim žákům se podařilo vyhrát s druhým týmem 4. ZŠ, remizovat s 31. ZŠ, ale bohužel také prohrát s prvním týmem 4. ZŠ a 7. ZŠ Plzeň. Lepší stav skóre nám však zajistil konečnou 3. příčku.

Děkujeme chlapcům za skvělé výkony!

Reprezentovali: 3. A: Vítek Vladař, 3.B: Štěpán Hejl, 3. C: Štěpán Šindelář, Robin Chadima, 4. A: Luděk Petrovec, Robin Záhoř, Václav Polanka, 4. B: František Fiala, Jindřich Holeček, Patrik Pacalaj.