Základní škola

HODNOCENÍ VÝSLEDKŮ VZDĚLÁVÁNÍ ŽÁKŮ VE DRUHÉM POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

VYHLÁŠKA O HODNOCENÍ VÝSLEDKŮ VZDĚLÁVÁNÍ ŽÁKŮ VE DRUHÉM POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Vážení rodiče,
ačkoli se to nezdá, dnešním dnem vstupujeme již do 8. týdne tzv. distanční výuky (výuky na dálku). Nezbylo nám nic jiného – žákům, rodičům i učitelům – než se přizpůsobit, udělat si určitý systém práce, vnitřní motivaci, vlastní plán plnění. Vše se rozběhlo a vypadá to, že i tahle náročnější forma školní práce funguje dobře. Naše škola se připravuje na návrat žáků do školy dle Harmonogramu uvolňování opatření v oblasti školství (MŠMT), řídíme se pokyny ministerstva a čekáme na metodiku týkající se nástupu žáků.

Jak to bude s hodnocením práce za 2. pololetí školního roku 2019/2020?

MŠMT vydalo dne 27. 4. 2020 vyhlášku (stahujte ZDE), která se týká hodnocení žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020.

Vedení školy seznámilo vyučující s vyhláškou O HODNOCENÍ VÝSLEDKŮ VZDĚLÁVÁNÍ ŽÁKŮ VE DRUHÉM POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020 a také s metodikou, podle které by školy měly žáky v tomto období hodnotit. Začátkem měsíce května rozhodne pedagogická rada – Jak bude naše škola hodnotit žáky za druhé pololetí školního roku.

O aktuálních podrobnostech budete průběžně informováni na webových stránkách školy.

Vedení ZŠ a MŠ Vejprnice

Top
Skip to content