ZŠ a MŠ Vejprnice

OMEZENÝ PROVOZ MŠ VEJPRNICE

Vážení rodiče,

na základě vývoje epidemiologické situace a po dohodě se zřizovatelem, jsem rozhodla o prodloužení omezení provozu mateřské školy v termínu od 8. 2. 2021 do odvolání.

Mateřská škola přistoupila k preventivním opatřením kvůli nynější situaci ohledně onemocnění COVID-19. Důvodem omezení provozu jsou organizační příčiny, které znemožňují řádné poskytování předškolního vzdělávání v běžném provozu – zvýšená nemocnost a karanténa zaměstnanců mateřské školy. 

V tomto týdnu bude mateřská škola otevřena pouze dětem zaměstnaných rodičů!!!

Žádáme všechny rodiče, u kterých je to možné, aby nechali své děti doma. MŠ bude otevřena v omezeném provozu pro ty, kteří takovou možnost nemají. Snažíme se o co maximální snížení počtu dětí v mateřské škole, a tím i snížení rizika nákazy. 

Děkuji za pochopení!

Mgr. Ludmila Jílková
ředitelka školy

Top
Skip to content