Informace k provozu školy od 3. 5. 2021 pro žáky 2. stupně

Na základě rozhodnutí vlády dojde od pondělí 3. května 2021 ke změně organizace výuky na 2. stupni.

Rozhodnutí vlády ze dne 26. 4. 2021 ke stažení ZDE

Stejně jako na 1. stupni to bude docházka v týdenních rotacíchkdy se jeden týden budou žáci třídy učit ve škole a druhý distančně doma. Připravili jsme variantu střídání žáků na naší škole pro 2. stupeň. Rotační výuka bude od 3. 5. mít tuto podobu:

týden od 3. do 7. května: 6. – 7. ročníky – prezenčně, 8. a 9. ročníky – distančně
týden od 10. do 14. května: 8. – 9. ročníky – prezenčně, 6. a 7. ročníky – distančně.

Prezenční výuky se mohou zúčastnit žáci otestovaní antigenními či PCR testy (ve škole či poskytovatelem zdr. služeb) –  více k testování ZDE

Dále stále platí povinnost nosit chirurgické zdravotnické roušky či respirátory, není možné používat látkové roušky.

Již nastavená rotační výuka na 1. stupni probíhá nadále beze změn.

Další podrobné informace k návratu žáků 2. stupně včetně rozvrhu hodin zveřejníme v nejbližších dnech. Sledujte aktuality na webových stránkách školy.