Sportovní výzva – Do partnerské školy a zpět

Pojďte s námi virtuálně navštívit naši partnerskou školu v Německu!

Jelikož nám pandemická situace neumožňuje navštívit naši partnerskou školu v Německu osobně, připravili jsme si pro vás sportovní výzvu. Dorazíme do Frankfurtu am Main virtuálně. Aby to nebylo tak jednoduché, bude to soutěž. Překonají cestu tam a zpět (900 km) první učitelé nebo jedna z tříd? 

Pravidla:

  • Soutěž začíná 3. 5. 2021 (dřívější výsledky nebudou započítávány).
  • Jeď na kole, běž nebo jdi pěšky.
  • Ukrajuj kilometry opakovaně – můžeš sportovat každý den!
  • Pošli (můžeš každý den) zaznamenanou trasu (cílená aktivita – výlet, procházka, trénink…) jakoukoliv fitness aplikací (záznam obrazovky, nejlépe s datem aktivity) své třídní učitelce / svému třídnímu učiteli. Nižším ročníkům pomohou rodiče. Učitelé posílají jak své záznamy, tak záznamy (součet km) svých tříd na e-mail t.karel@zsvejprnice.cz.
  • Sleduj průběžné výsledky na webových stránkách školy ZDE.
  • Soutěž končí, až do cíle dorazí alespoň 3 třídy z 1. stupně a 3 třídy z 2. stupně.
  • Každý zúčastněný žák dostane 1 z TV 🙂
  • Výzva je založena na dobrovolnosti účastníků.
  • Hraj fér!

Vítězné třídy (1. místo) z každého stupně, které dorazí do cíle, dostanou odměnu. Speciální odměna také čeká na tři borce (jednotlivce), kteří zdolají největší porci kilometrů. 💪💪💪

Top
Skip to content