Základní škola

Logická olympiáda

I v letošním školním roce se koná Logická olympiáda. Každý soutěžící se musí  v případě zájmu zaregistrovat na www.logickaolympiada.cz

Registrace z minulých let nejsou platné! Registrace soutěžících probíhá do 30. září 2021. Do registračního formuláře je nutno zadat jméno, příjmení a e-mail rodiče. Na emailovou adresu rodičů pak bude zaslaná prosba o souhlas rodičů s použitím osobních dat dětí, který udělí kliknutím na linku v emailu. Bez tohoto souhlasu se dítě nemůže zúčastnit soutěže. 

Krajská kola se uskuteční v pátek 5. listopadu 2021, a to prezenčně, pokud to epidemiologická situace dovolí. 
Nejúspěšnější řešitelé postoupí do celorepublikového finále, které se bude konat 29. listopadu 2021 v Míčovně Pražského hradu. 

Další informace o Logické olympiádě 2021 a důležité termíny jsou uvedeny na webu soutěže.

Top
Skip to content