Základní škola

Ukončení 1. pololetí školního roku 2021/2022

Vážení rodiče, milí žáci,

hodnocení za 1. pololetí se uzavřelo 25. ledna, kdy proběhla klasifikační pedagogická rada. Hodnocení žáků proběhlo v souladu s klasifikačním a školním řádem, vyučující hodnotili žáky známkou. Klasifikace bude zveřejněna ve Škole OnLine (uzávěrka v pololetí), výpis z vysvědčení bude žákům vydán v pondělí 31. ledna 2022. V případě, že nebude možná osobní účast žáka ve škole, tištěný výpis obdrží hned poté, co bude přítomen ve škole. Žáka, který má vysoký počet absencí, nemusí škola v souladu se školním řádem ke dni 31. ledna hodnotit, ředitelka školy pak rozhodne o hodnocení žáka v náhradním termínu. 

Organizace vydávání vysvědčení:

  • Žáci obdrží tradičně výpis z vysvědčení v pondělí 31. 1. 2022 během první vyučovací hodiny.
  • Před samotným vydáváním výpisu proběhne povinné antigenní testování. Žáky otestujeme v kmenových třídách pod dohledem učitelů.
  • Pro přihlášené žáky bude od 8.45 hodin v provozu školní družina.
  • Školní jídelna bude vydávat oběd (párek v rohlíku, oplatka, jablko a džusík) v době od 8.45 do 9.15 hodin. Kdo nemá o pondělní oběd zájem, musí si ho odhlásit. Žáci, kteří budou v pondělí ve školní družině, půjdou na oběd s vychovatelkou v 11.40 hodin.

V pátek 42. 2022 jsou pololetní prázdniny, na ně pak navazují jarní prázdniny – 7. – 112. 2022.

Vedení ZŠ a MŠ Vejprnice

Top
Skip to content