Školní družina

Jaro ve školní družině

Březen jsme pojali nejen jako začátek jara, ale také jako „Měsíc knihy“ a dali jsme si společný slib, že budeme více číst. 

Příroda se začíná probouzet a my zkoušíme své zahradnické schopnosti. Například sázíme drobné rostlinky a připravujeme osení na blížící se Velikonoce. Kromě velikonočních výrobků baví děti recyklace. Například ze starých plechovek jsme vyrobili netradiční výzdobu školní zahrady. Duben nám kromě Velikonoc přichystal také Den Země a pálení čarodějnic. Máme tak stále spoustu témat k vyprávění, zamyšlení i vyrábění. 

Novým jarním projektem jsou hmyzí hotely, které máme již částečně nachystané a brzy se objeví v areálu školy nebo v jeho blízkosti. A tak budou mít včelky samotářky, čmeláci, zlatoočka, berušky a škvoři připravená svá nová bydlení k nastěhování. 

Top
Skip to content