Školní družina

Čas vánoční u „Modrásků“ 

V listopadu a prosinci jsme měli ve třídě napilno. Pomalu se blížil advent a nás čekal tradiční „Vánoční jarmark“. Pustili jsme se s chutí do práce. Motali jsme bavlnky, lepili, šili, malovali a pracovali se dřevem (za které moc děkujeme rodičům 🙂). Na jarmarku měly výrobky velký úspěch, což nás všechny potěšilo.  

Během adventu jsme si vyprávěli o vánočních tradicích a rituálech. Dozvěděli jsme se, kdo byli svatá Barbora, Mikuláš a Lucie. Nakonec i naši družinu navštívil Ježíšek. Přinesl nám spoustu nových deskových her. Už se těšíme, až si je zahrajeme. Poslední školní den v roce jsme si užili. Maminkám a babičkám děkujeme za výborné vánoční cukroví, našemu bývalému „Modráskovi“ Valince za skvělé taneční vystoupení. 

Hodně zdraví a štěstí v novém roce přejí „Modráskové“.

Top
Skip to content