Základní škola

Spolupráce se ZŠ a MŠ Tlučná

Předvánoční čas má být ve znamení sounáležitosti, dobrých skutků, utužování vztahů a dávání. Protože naše škola tyto tradice ctí, s radostí jsme 9. 12. otevřeli dveře a srdce našim sousedům ze ZŠ Tlučná. Během dopoledne jsme žáky z deváté třídy a jejich vyučující stačili provést školou, představit naši filosofii, směřování a cíle do budoucna. Největší část návštěvy jsme však věnovali tvorbě vánoční závěsné dekorace z netradičních materiálů za použití různých technik a pomůcek v nově zařízené a vybavené učebně dílen. S velkým ohlasem se také setkalo pečení nejvoňavějších vánočních perníčků v moderně zařízené kuchyňce. Vše probíhalo v přátelské atmosféře, o niž se významně zasadili i naši žáci. Ti byli po celou dobu k ruce jak našim učitelům, kteří zaštiťovali celou akci, tak i hostujícím spolužákům. Společně jsme vytvořili nejen krásné výrobky, ale především jsme si odnesli neopakovatelné zážitky.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem zúčastněným a budeme se těšit na další takové akce ve znamení spolupráce, protože věříme, že mají smysl a jsou přínosem nejen pro žáky, ale i pro učitele a vedení škol. 

Top
Skip to content