Základní škola

Zápis do 1. ročníků proběhl ve dnech 14. a 15. 4. 2023

K měsíci dubnu patří i zápis do prvních tříd. Pro některé školy spíše administrativní akt, pro nás velký projekt, ke kterému přistupujeme s respektem a odpovědností. Celý zápis měla pod svou taktovkou výchovná poradkyně pro 1. stupeň Mgr. Miroslava Michálková a její kolegyně, paní učitelky z 1. stupně ZŠ a MŠ, jež odvedly skvělou práci. Snažily se pro děti připravit příjemný den a ze zápisu udělat zážitek. Na děti čekala stanoviště plná zajímavých úkolů a činností, při kterých budoucí prvňáčci ani nepoznali, že ověřujeme jejich znalosti a dovednosti. K tomu nám pomohla rozmanitá škála didaktických a sportovních pomůcek, hraček, interaktivní tabule a samozřejmostí byl dáreček na památku pro každého předškoláčka. Připravené byly i herní koutky a mnoho zainteresovaných a pečujících lidí okolo, aby vše “šlapalo” – děti předvedly svá portfolia, rodiče dostali odpovědi na všechny otázky nebo jen u nás našli podporu a ujištění, že jejich děti budou v naší škole vzdělávány s láskou, různými formami a v bezpečném prostředí. Všem děkujeme a budoucím prvňáčkům přejeme, aby se jim v naší základní škole líbilo.

Top
Skip to content