Výsledky zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2024/2025

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

na naší škole skončily zápisy do 1. ročníku. Bylo podáno celkem 89 žádostí o přijetí nebo o odklad povinné školní docházky.

V přiloženém dokumentu jsou zveřejněny výsledky letošního zápisu – zde

V případech (přerušené správní řízení – neuzavřený zápis) – Žádosti o odklad, které jsou v jednání a bude jim vyhověno za podmínky doložení všech potřebných doporučení, nejpozději do 31. 5. 2024.

Pokud bylo Vaše dítě přijato na naši školu, ale rozhodnete se pro školu jinou, dejte nám prosím co nejdříve vědět.

Informace pro rodiče, kteří požádali o odklad povinné školní docházky

Rozhodnutí o odkladu Vám bude zasláno doporučeným dopisem do 30 dnů ode dne podání žádosti (tzn. zpravidla ode dne, kdy se konal zápis). Pokud jste nám ještě nedoložili vyjádření dětského lékaře nebo pedagogicko-psychologické poradny, obdržíte od nás usnesení o přerušení řízení, což znamená, že řízení o odkladu bude přerušeno na nezbytně nutnou dobu a teprve až po doložení dokumentů bude vydáno rozhodnutí o odkladu.

V případě dotazů kontaktujte ředitelku, Mgr. Ludmilu Jílkovou, a to na telefonním čísle 377 826 287 nebo na mailu skola@zsvejprnice.cz

Mgr. Ludmila Jílková, ředitelka školy