Dotazník pro rodiče – domácí učení

Milí rodiče,
máme za sebou více než týden, kdy děti nechodí do školy a připravují se s Vaší pomocí doma. Ráda bych touto cestou naši vzájemnou spolupráci shrnula. Jste moc stateční, děkujeme za spolupráci.

My učitelé Vám a Vašim dětem přejeme především zdraví. Někteří z vás posílají pozitivní a podporující e-maily, které jsou pro nás učitele velmi motivující. Někteří píšete, že byste zvládli doma i více přípravy a jiní zase, že  toho je příliš. Pro rodiny, které mají doma několik dětí školou povinných, je domácí příprava jistě náročná. Od některých rodičů nemá škola žádnou zpětnou vazbu. Nevíme, zda přijímáte e-maily s domácí přípravou a předáváte úkoly svým dětem.  Abychom nastavili pravidla optimální pro co největší počet rodin, připravili jsme dotazník. Z něho by mělo být zřejmé, jaký způsob a frekvenci předávání úkolů preferujete.

Ale pořád platí, že chceme být v kontaktu s každým žákem způsobem, který je pro jeho rodinu přijatelný, tj. e-mailem nebo pomocí Školy OnLine.

Prosím, vyplňte dotazník připravený on-line  co nejdříve.
Dotazník ZDE

Děkujeme a těšíme se na Vaše odpovědi.

Za pedagogický sbor Mgr. Ludmila Jílková, ředitelka školy

Top
Skip to content