ZŠ a MŠ Vejprnice

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ MŠ

Vážení rodiče,
obracíme se na vás s žádostí o informaci týkající se letních prázdnin (prázdninového provozu). Díky současné situaci bude MŠ Vejprnice otevřena 29. 6. – 10. 7. 2020 a 17. – 31. 8. 2020. Je však nutné dodržet jistá hygienická opatření a řídit se nařízením vlády ČR. Počet dětí bude tedy omezen na max. 20 dětí na třídě a budou dodržována zvýšená hygienická opatření. Žádáme vás tímto o sdělení, ve kterých dnech bude Vaše dítě do školky chodit. Vezměte prosím na vědomí, že přihlášení je závazné. Tak jak bude dítě nahlášeno, tak s ním bude počítáno. Zdravotní důvody budou potřeba doložit lékařským potvrzením. Pochopte prosím tato přísnější pravidla. Je nutné zajistit volná místa ve školce pro pracující a ty, kteří nemají možnost jiného hlídání svých dětí. Žádáme Vás tedy o velmi pečlivé zvážení docházky vašich dětí do školky, obzvlášť v případě dětí, jejichž maminky jsou na mateřské dovolené.

Žádáme Vás o informaci o prázdninové docházce nejpozději do pondělí 8. 6. 2020 prostřednictvím mailu svým učitelkám MŠ nebo vedoucí učitelce MŠ Petře Bláhové (blahova658@seznam.cz).

Děkujeme za spolupráci.

Kolektiv MŠ

Top
Skip to content