V pátek 25. 9. 2020 ŘEDITELSKÉ VOLNO NEBUDE

Vážení rodiče, milí žáci,

oznamuji vám, že na naší škole ředitelské volno v pátek 25. září 2020 nebude. Bude se učit dle platného rozvrhu hodin. Domnívám se, že vyhlášení ředitelského volna, prakticky ze dne na den, není fér vůči rodičům. Důvod, který mě k tomuto rozhodnutí vedl, je vysoký počet zameškaných hodin v minulém školním roce. Je v zájmu všech učitelů a především žáků naší školy využít každou hodinu výuky. Každý den, který se odučí standardně, je dobrý. Reaguji tím na výzvu nového ministra zdravotnictví, aby ředitelé škol takto učinili a prodloužili dobu volna na 4 dny.

Pokud byste měli dojem, že tím, že si své dítě necháte v pátek doma, přispějete ke zklidnění celkové epidemiologické situace, klidně tak učiňte, máte právo ho omluvit. K dnešnímu dni je situace u nás ve škole velmi dobrá, nemáme zatím hlášeny žádné pozitivní případy.

Mgr. Ludmila Jílková, ředitelka školy

Top
Skip to content